Pēdējās izmaiņas veiktas:18.11..19

 

Latvijas Zelta Leonbergers'2018- rezultāti >>>>>>>>>>

Latvijas Zelta Leonbergers'2019 -rezultāti >>>>>>>>> 

  

 

more info at our Club web page >>>>>

JAUNUMI!

NEWS

Mūsu RUDOLF ( Liongate's Sirius) kļuva par tēvu lieliskiem kucēniem Somijā ! 

4 burvīgi puisīši un 2 jaukas meitenītes

.............................................................................

 FCI II GROUP SPECIALITY SHOW IN RIGA - 17.11.2019 judge - RADE DAKIC (Serbija) Family Gold Leon Georgiy aka GRISHA - intermedia class - 1EXC, CQ, Best Male-1, BOB!

 ERDEN Ziryanyi Chaklun - junior class - 1EXC,CQ, junior BOO, Best Male-4.

 

..................................................................................................................

 

 

 FCI CACIB "BALTIC WINNER'2019" with Cruft's qualification 26/10/2019
Judge - Christine Rossier (Switzerland)
Family Gold Leon Georgiy aka "GRISHA"- intermedia class - 1EXC, CQ, Best Male - 2, Res.CACIB

 
ERDEN Zoryaniy Chaklun - junior class- 1 EXC, CQ, JUNIOR BALTIC WINNER'2019, Junior Cruft's Qualifications for 2020.

 2019-10-05 SUN CITY WINNER‘2019- Lithuania
judge - Olena Khymento (Ukraine)
ERDEN Zoryanyi Chaklun - junior class - 1EXC, CQ, JCAC, BOB-JUNIOR, Best Male -1, BOB

 

......................................................................................................................

 21.09.2019 NATIONAL (CAC) ALL-BREED DOG SHOW
“GOLD RIGA 2019”
judge - Linda Jurgens(Estonia)
ERDEN Zoryanyi Chaklun - junior class-1EXC, CQ, JCAC, Best Male-2

 Family Gold Leon Georgiy - intermedia class-1EXC, CQ, Best Male-3

 22.09.2019 NATIONAL (CAC) ALL-BREED DOG SHOW
“RETO GRAND PRIX’19”
JUDGE - Oksana Babula (LV)
ERDEN Zoryanyi Chaklun - junior class-1EXC, CQ, JCAC (not needed), Best Male-3!

 Family Gold Leon Georgiy - intermedia class-1EXC, CQ, Best Male-2

 

 2 GROUP SPECIALITY SHOW in RIGA - 15.09.19
judge in ring - Ivanova S.(LV)
judge in BIS ring - Kardi M. (EST)
ERDEN Zoryanyi Chaklun - junior class- 1 EXC, CQ, JCAC, Best Male-3, BIS junior -4!

Family Gold Leon Georgiy aka GRISHA - intermedia class - 1 EXC, CQ, Best Male-2.

....................................................................................................................

 FCI Nat Dog Show "KURZEME WINNER'2019"
in Ventspils - 07.09.2019
judge - Anna Bogucka ( PL)
ERDEN Zoryanyi Chaklun - 9 months age -first time in junior class - 1EXC, CQ, JCAC. "Kurzeme Junior Winner'2019", Best Male-1, BOO!

 

 10.08.2019. RĪGĀ /FCI GROUP II SHOW IN RIGA

 LEONBERGER JUDGE -Zoja OLEJNIKOVA (Ukraina / Ukraine)

ERDEN Zoryanyi Chaklun - puppy class - 1EXC, Very Promissing,  puppy BOB, puppy Best In Show -1 !
Family Gold Leon Georgiy aka GRISHA - junior class - 1EXC, CQ, JCAC ( not needed) , Best Male -2

 SPARTACUS Ager Trifolium - champion class - 2EXC, CQ, Best Male-1, BOB

...........................................

 14.07.2019 National Dog Show “Ogre Summer”
judge - Tatjana Sverchkova ( Ukraine)

ERDEN Zoryanyi Chaklun - puppy class - 1EXC, Very Promissing,  puppy BOB, puppy Best In Show -4 !
Family Gold Leon Georgiy aka GRISHA - junior class - 1EXC, CQ, JCAC ( not needed) , Best Male -1, BOO

 

HOT HOT Weekend in Riga!
INTERNATIONAL DOG SHOW „LATVIAN WINNER`2019” 
Cruft’s qualification show - 08.06.2019
Judge -Yulia OVSYANNIKOVA (RU)
puppy BIS ring judge - Linda JÜRGENS (EE)
ERDEN Zorynyi Chaklun - puppy class - 1EXC, Very promissing, puppy BOB, puppy BIS -1!


Family Gold Leon Georgiy aka GRISHA - junior class - 1EXC, CQ, Latvian Junior Winner'2019, Junior Craft Qualifications, Best Male-3
SPARTACUS Ager Trifolium - champion class - 2EXC, CQ, Best Male-4

 

................................................................................

 Estonian Leonberger Speciality Show - 02.06.2019 - Tallinn
judged by breed specialist Thomas Walker (AUT)
Very strong competition & not less strong judging
ERDEN Zoryanyi Chaklun - first time in puppy class - 1EXC, Very Promissing, puppy BOB

 

................................................................................................................

 FCI 2 group breed SHOW in RIGA - 19.05.19
judge - Hassi ASSENMACHER-FEYEL ( Germany)
ERDEN Zoryanyi Chaklun - baby class - 1EXC, Very Promissing, BABY BOB, BABY BIS - 1
Family Gold Leon Georgiy aka GRISHA - junior class- 1 EXC, CQ, Jcac ( not needed) , Best Male -3
Spartacus Ager Trifolium - champion class - 1 EXC, CQ, Best Male -1, BOO

.....................................................................................................................

 Talsi National Dog Show on May 5, 2019

judge- Zlatko JOJKIČ (RS)
ERDEN Zoryanyi Chaklun (ARISES OF A LEGEND ZORYANYI CHAKLUN x LETITSIYA KOLOZHSKAYA)- baby class - 1EXC, Very Promissing, baby BOB, baby Best In Show -4

 

 ..............................................

 Talsi National Dog Show on May 4 ,2019
judge - Aire-Piret Pārn (Estonia)
Family Gold Leon Georgiy aka GRISHA - junior class-1EXC, CQ, JCAC (not needed), Best Male -1, BOO

 

11.04.19 no Ukrainas ieradās mūsu komandas jauns dalībnieks

ERDEN ZORYANYI CHAKLUN

( Arises Of A Legend Zoryanyi Chaklun x Letitsiya Kolozhskaya) 

ilgi gaidītais musu  Asterix un  Aron mazdēls

RUDOLF (Liongate's SIRIUS) un SABA (Saba Ager Trifolium) kļuva par vecākiem 9 jaukiem kucēniem!

01.04.2019 piedzima 5 jaukas meitenītes un 4 stipri puisīši!

mazuļiem 2 dienas:) :

 

vairāk informācijas :  http://english.leonbergerat.pl/

........................................................................................................................................................................

 

 Int. Dog. SHOW in Rīga- 24.03.2019,
judge- Svetlana Kokkonen (LV)
Happy Gold Leon GEORGIY aka GRISHA - junior class- 1EXC, CQ, JCAC, Best Male -4 !
Liongate's SIRIUS aka RUDOLF - champion class - 2EXC, CQ, Best Male-3!

 

 .........................................................................

Valmiera Winner : 

 

VALGA Nat.Dog Show -02.02.19
under very serious expertise ( judge - Liliane-Onghena , Belgium)
SPARTACUS Ager TRIFOLIUM - open class - 1EXC, CQ, Best Male-1, CAC, BOO
Spartacus closed ESTONIAN CHAMPION & BALTIC CHAMPION titels! 

...........................................................................................